Tradmete

Skicka hälsning

Herrsenior

Totalt

Göran Larsson Nissafors

1

2

3

SM

Henrik Björkman Nässjö

3

11

1

4

SM

Mikael Svensson Nissafors

15

1

5

6

SM

Per Karlsson Nissafors

5

8

2

7

              

SM

Filip Rylander Smaff

2

13

8

10

Andreas Johansson Forserum

4

7

6

10

X-SM

Mikael Wiberg Aneby

12

3

9

12

Markus Wiberg Aneby

7

5

12

Fredrik Malm Forserum

6

9

7

13

Jonas Back Forserum

10

6

16

Alexander Björkman Nässjö

14

14

4

18

Tommy Johansson Nässjö

18

3

21

Peter Almqvist Nissafors

9

15

12

21

Fredrik Lennings Aneby

11

10

11

21

L-Å Andersson Nässjö

13

14

27

Tobias Johansson Nässjö

16

12

28

Mattias Bragd Nissafors

19

16

15

31

Mattias Larsson Aneby

4

Stefano Serra Smaff

8

Johan Sigfridsson Aneby

son Nässjö

10

Leif Bulow Aneby

13

Christer Adolfsson Nässjö

17

Herrveteran

L-Å Johansson Forserum

1

1

2

2

SM

Neo Olsson Höglandsf.

2

2

4

4

SM

Anders Olsson Höhlandsf.

5

5

1

6

SM

Pelle Ernst Forserum

3

3

3

6

X-SM

Roland Eriksson Jönköping

4

4

5

8

Ä.Herrveteran

Leif Pettersson Nässjö

1

4

5

     SM

4510

Jan-Olof Johansson Eksjö

4

1

5

     SM

3595

Berno Florin Jönköping

7

2

3

5

     SM

Ove Edman Höglandsf.

10

6

1

7

Sune Svensson Nissafors

11

7

2

9

Bo Sandahl Aneby

6

3

9

9

Sven Jönsson Nässjö

2

8

10

Istvan Lantos Jönköping

7

4

11

11

Alvar Ottosson Jönköping

9

5

6

11

Folke Karlsson Tenhult

12

9

5

14

Christer Palm Nässjö

12

10

22

Vesa Partti Nässjö

5

Anatolij Tabäck Nässjö

8

Toivo Tabäck Nässjö

8

Y.Herrjunior

Edvin Johansson Aneby

1

2

1

2

SM

Simon Bulow Aneby

3

1

2

3

SM

Fredrik Olsson

son Aneby

2

3

5

SM

Ä.Herrjunior

Simon Viktorsson Nissafors

1

2

1

2

SM

Tobias Ekvall Eksjö

3

1

4

SM

Johan Almqvist Nissafors

2

3

2

4

SM

Y.Damjunior

Elin Almqvist Nissafors

1

2

1

2

SM

Katherine Olsson Aneby

2

1

3

3

SM

Damsenior

Annika Johansson Tenhult

1

1

1

2

SM

Damveteran

Solbritt Sparr Aneby

1

3

1

2

SM

Britt Bloom Tenhult

3

1

2

3

SM

Lilian Johansson Forserum

2

2

3

4

SM

Ä.Damveteran

Sonja Karlsson Tenhult

1

1

2

2

SM

Barbro Edman Höglandsfiskarna

3

3

1

4

SM

Astrid Persson Aneby

son Eksjö

2

3

5

SM

Karin Olofsson Eksjö

3

4

4

7

Ulla Sandahl Aneby

2

6

6

8

Berit Tejland Höglandsf.

3

5

5

8

Lisbeth Göransson Höglandsfiskarna

2

D-S lag

Tenhult

1

1

1

2

SM

Ä.Herrjunior

Nissafors

1

1

1

2

SM

Nässjö

X-plats

vann -sm

H-S lag

Nissafors

1

1

2

2

SM

Nässjö

3

4

1

4

Aneby

4

2

3

5

23449

Forserum

2

3

4

5

14016

Y.Herrjunior

Aneby

1

1

1

2

SM

Ä Damveteran

Höglandsfiskarna

1

1

1

2

SM

Herrveteran

Höglandsfiskarna

1

1

1

2

SM

Jönköping

2

2

2

4

SM

D-veteran

       

SM

Aneby

1

1

1

2

Skriv ditt meddelande här. Fyll i formuläret: